info@Krustcels.Com
Jūsu grozs

Instrumenti bremžu remontam

Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40400
Paredzēts vieglo automašīnu ar bremžu disku sistēmu bremžu cilindru gremdēšanai.Nokomplektēts ar adapteriem remontam un bremžu sistēmās apkalpošanai.Komplektā ir divas darba skrūves bremžu cilindru gremdēšanai gan ar labo, gan ar kreiso vītni.Piegādāts individuālā plastmasas kārbā.Vienību skaits 18..
23,99€
Bez nodokļa:23,99€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40401
Paredzēts vieglo automašīnu ar bremžu disku sistēmu bremžu cilindru gremdēšanai.Nokomplektēts ar adapteriem remontam un bremžu sistēmās apkalpošanai.Komplektā ir viena bultskrūve ar labo vītni.Piegādāts individuālā plastmasas kārbā...
13,50€
Bez nodokļa:13,50€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40430
Paredzēts vieglo automašīnu ar bremžu disku sistēmu bremžu cilindru gremdēšanai.Nokomplektēts ar adapteriem remontam un bremžu sistēmās apkalpošanai.Komplektā ir divas darba skrūves bremžu cilindru gremdēšanai gan ar labo, gan ar kreiso vītni.Piegādāts individuālā plastmasas kārbā.Vienību skaits 21..
25,00€
Bez nodokļa:25,00€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40940
Tiek pielietots automašīnu disku bremžu sistēmu bremžu cilindru virzuļu gremdēšanai, mainot bremžu klučus, kā arī remontējot un apkalpojot suportus.Komplekts ir komplektēts ar regulējamiem adapteriem ar divām un trīs atbalsta tapām, kuras ļauj pielietot komplektu dažādu marku automašīnu plašam lokam..
19,90€
Bez nodokļa:19,90€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40611
Paredzēts automašīnas bremžu šķidruma stāvokļa kontrolei.Nosaka mitruma esamību bremžu šķidrumā un atspoguļo tā procentuālu saturu ar gaismas diožu indikācijas spīdumu.Piemērojams bremžu šķidrumu testēšanai DOT3, DOT4 un DOT5,1.Tiek piegādāts individuālā blistera iepakojumā...
10,41€
Bez nodokļa:10,41€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40411
Tiek pielietots automašīnu bremžu sistēmas mīksto vara un alumīnija cauruļu griešanai.Piemērojams caurulēm ar diametru no 3 līdz 28 mm.Sastāv no griešanas naža un regulējošās skrūves ar diviem balsta rullīšiem.Korpuss ir izgatavots ar precīzās liešanas metodi.Tiek piegādāts individuālā blistera iepa..
3,19€
Bez nodokļa:3,19€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40402
Tiek pielietots vieglo automašīnu ar disku bremžu sistēmu bremžu cilindru gremdēšanai.Pielietots priekšējiem bremžu cilindriem, kā arī aizmugures bremžu cilindriem, kas nepieprasa griešanu iegrimdēšanas procesā.Ierīces darba pēdiņas ir izgatavotas pēc karstās štancēšanas metodes (kalšana ar āmuriem)..
12,00€
Bez nodokļa:12,00€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40413
Paredzēts automašīnu suportu hidraulisko cilindru gremdēšanai, remontējot un apkalpojot bremžu sistēmu.Piemērojams darbam ar bremžu cilindriem, kuri prasa griešanu darba procesā.Ierīci var pielietot, remontējot automašīnas Audi, VolksWagen, Seat, Skoda u.c.Ierīces labā darba vītne ir slodzes trapecv..
11,50€
Bez nodokļa:11,50€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40423
Tiek pielietots bremžu virzuļu gremdēšanai, kuri prasa griešanu.Piemērojams plašam Eiropas un Amerikas ražošanas vieglo automašīnu klāstam, kuras ir aprīkotas ar disku bremžu sistēmām.Ierīcei ir standarta pievienojams kvadrāts 3/8" priekš sviram.Tiek piegādāts individuālā blistera iepakojumā...
8,91€
Bez nodokļa:8,91€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40498
Tiek pielietots ar disku bremžu sistēmu aprīkotu automašīnu bremžu cilindru virzuļu gremdēšanai.Piemērojams automašīnām Audi, VW, Fiat, Ford, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover ar bremžu sistēmām ATE, Bendix, Delco un Girling.Novērš virzuļu un cilindru uzmavu bojājumus.Izgatavots ar kars..
8,00€
Bez nodokļa:8,00€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40077
Tiek pielietots atgaisošanai no automašīnas hidrauliskās bremžu sistēmas.Piemērojams vairākumam vieglo automašīnu, mikroautobusu un apvidceļu automašīnu.Sastāv no tilpnes šķidruma savākšanai, šļūtenēm un plastikāta pārejas savienotājiem.Aprīkots ar magnēta balstu uzstādīšanai uz metāliskajām automaš..
3,90€
Bez nodokļa:3,90€
Ražotājs: Avtodelo Produkta kods: 40407
Tiek pielietots kapara, alumīnija vai mīksta tērauda bremžu sistēmas cauruļu izvalcēšanai ar D, E (SAE), F (ISO) tipu vienkārtēju un dubultu konusu.Piegādes komplektā ietilpst piespiedējplākne sešiem cauruļu izmēriem, skrūves līmspīles izvalcēšanai un septiņi atbilstošā izmēra puansoni.Piemērojams d..
11,00€
Bez nodokļa:11,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 19 (Kopā lapu - 2)
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai un reklāmai. Turpinot pārlūkot mūsu veikalu, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkāka informācija...