info@Krustcels.Com
Jūsu grozs

Mitruma attīrītājs DESCON 320W 20L (DA-R020)

Mitruma attīrītājs DESCON 320W 20L (DA-R020)
Mitruma attīrītājs DESCON 320W 20L (DA-R020)
Mitruma attīrītājs DESCON 320W 20L (DA-R020)
Mitruma attīrītājs DESCON 320W 20L (DA-R020)
Mitruma attīrītājs DESCON 320W 20L (DA-R020)
Mitruma attīrītājs DESCON 320W 20L (DA-R020)
Mitruma attīrītājs DESCON 320W 20L (DA-R020)
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • Produkta kods: DA-R020
  • Svars: 32.00dpp
Skatīts: 22
240,00€
Bez PVN (21%): 198,35€

Dedra Descon DA-R020 gaisa mitrinātājs ir lieliska ierīce mitrām telpām, pateicoties ūdens tvaiku kondensācijai un tā novadīšanai speciālā konteinerā. Pārāk augsts mitrums ir problēma, ar kuru daudzi cilvēki pavada savu miega laiku. Nevienam no mums nepatīk pelējums, sēnītes un smakas. Sausinātāja iegāde ir vienkāršākais veids, kā atbrīvoties no pelējuma un pelējuma no jūsu mājām. Šis modelis piedāvā 20 litrus dienā. Tam ir divi darbības režīmi: intensīva žāvēšana un klusa darbība naktī. Tas automātiski izslēdzas, kad tvertne ir pilna vai tai ir nepārtraukta drenāžas iespēja. Filtru ir ļoti viegli izjaukt, tāpēc ar tā tīrīšanu nav problēmu.


DEDRA gaisa mitrinātāji ir klusas un efektīvas ierīces vidēja līdz liela izmēra telpu žāvēšanai. Tās ir ieteicamas ūdens un tvaika radīto bojājumu labošanai. Tie aizsargā pret pelējuma, sēnīšu, bīstamu mikroorganismu un baktēriju augšanu. Mitruma savācēji darbojas pēc kondensācijas principa. Šī metode ļauj pilnībā un efektīvi noņemt lieko mitrumu no telpas, atstājot draudzīgu atmosfēru. DEDRA ierīcēm ir raksturīga augsta mitruma noņemšanas efektivitāte, tām ir izņemams kondensāta rezervuārs un higrostats, lai uzturētu nepieciešamo telpas mitrumu un nodrošinātu automātisku ierīces darbību bez traucējumiem. Tiem vadības panelī ir mūsdienīgi estētiski elektroniski LED displeji.


Mitruma dzēšgumija — vai jums ir nepieciešama šī ierīce?


Gaisa žāvētājs ir noderīgs jebkurā telpā. Tas ir ne tikai ierocis cīņā ar esošo mitrumu, bet arī cīņa par drēbju žāvēšanu vai ēdiena gatavošanu, šo notikumu laikā arī mūsu dzīvokļos palielinās mitrums. Pārāk augsts mitrums rada daudz potenciālu apdraudējumu. Mitrās sienas var izraisīt paaugstinātas apkures izmaksas, nepatīkamas smakas, mitras un nepatīkami smakas drēbes skapī, ātrāku pārtikas bojāšanos, lielāku kukaiņu attīstības risku un galu galā var izraisīt sēnīti un pelējumu. Un, kā mēs visi zinām, sēnītes un pelējums negatīvi ietekmē mūsu veselību, izraisa alerģiju un bieži vien ir astmas cēlonis, īpaši bērniem.


Priekšrocības:


Cīņa ar mitrumu.

2 darbības režīmi: žāvēšana un klusa darbība naktī.

Automātiska iestatītā gaisa mitruma uzturēšana.

Taimeris 24 stundas.

Automātiska izslēgšana, kad tvertne ir pilna.

Iespēja nepārtraukti novadīt ūdeni.

Viegli izjaukt un tīrīt filtru.

Estētisks, viegli kopjams plastmasas korpuss.

Mūsdienīgs dizains.

Specifikācijas:


Mitruma attīrītājus cita starpā var izmantot: mitrās dzīvojamās telpās, skapjos, vannas istabās, mājas bibliotēkās, pagrabos, veļas mazgātavās, žāvētājos, noliktavas telpās, nelielos arhīvos vai grāmatnīcās. Mitruma attīrītājus izmanto visur, kur pārmērīgs iekštelpu mitruma līmenis var izraisīt nevēlamas sekas, piemēram, sliktu garastāvokli, slimības un materiālus zaudējumus. Noņemiet mitrumu no telpām, tādējādi novēršot pelējuma un baktēriju veidošanos. collu dzīvokļos, garāžās, pagrabos, bibliotēkās, žāvētājos, vannas istabās utt. e. Pārnēsājamas ierīces izmantošanai dažāda veida telpās.


Kā darbojas žāvētājs?


Tā ir ierīce, kas kondensē ūdens tvaikus un izlaiž tos kā tvaiku īpašā traukā. Daži modeļi piedāvā divas iespējas ūdens novadīšanai: tvertnē vai caur cauruli no ārpuses, un tas ir tieši tas, ko Dedra sniedz žāvētājā DA-R020. Viss, kas mums jādara, lietojot šo aprīkojumu, ir jāiztīra gaisa filtrs un jāiztukšo ūdens tvertne, kad tā ir pilna. Mitruma savācējs absorbē 10 litrus ūdens dienā.


Tehniskas detaļas:


Jauda: 320W

Tilpums: 20l / 24h

Ūdens tvertnes tilpums: 3 litri

Korpusa materiāls: plastmasa

Filtra veids: materiāls

Kontroles metode: elektroniska

Gaisa patēriņš: 160 m 3 / h

Tam ir LED indikatori

24 stundu taimeris

Trokšņa līmenis: 45 dB

Automātiska izslēgšana pēc tvertnes pārplūdes

Izmēri: augstums 56 cm platums 32 cm Parāds. 22 cm

Mitruma sensors un kontrolieris

Mazgājams gaisa filtrs

Iespēja pieslēgt pastāvīgu aizplūšanu 

Rakstīt atsauksmi

Slikts Labs
Aizsardzības kods
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai un reklāmai. Turpinot pārlūkot mūsu veikalu, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkāka informācija...