info@Krustcels.Com
Jūsu grozs

Universāls zāģis ar ergonomisku rokturi (581196)

Universāls zāģis ar ergonomisku rokturi (581196)
Universāls zāģis ar ergonomisku rokturi (581196)
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • Produkta kods: 581196
  • Svars: 1.00dpp
Skatīts: 703
10,00€
Bez PVN (21%): 8,26€
Kompaktais zāģis ar ergonomisku rokturi nenogurdinošam darbam grūti pieejamās vietās. Dinamiskā forma nodrošina ideālu spēku sadalījumu un veicina labāku zāģa asmens vadību. Bezpakāpju asmens nospriegošana ar rievotu uzgriezni.
Asmens garums 200 mm.
Zāģi ar tā izcilo priekšgala rāmi raksturo u veida priekšgals, kas sasprindzina zāģa asmeņus. Roku priekšzāģu griezuma dziļuma ierobežojumu norāda attālums no asmens līdz priekšgalam. Šī rāmja forma ļauj izmantot īpaši slaidas zāģa asmeņus, kas citās rāmja formās varētu sasprādzēties, ja tiek pakļauti griešanas kustībām ar spēku alternatīvā nozīmē vai citādi nekā vilkšanas nozīmē. Pateicoties plānajām metāla zāģa asmeņiem, mazais griešanas platums samazina nepieciešamo metāla griešanas piepūli. Tādējādi šāda veida zāģis ir klasisks metāla zāģa standarta metālapstrādes standarts.

Rakstīt atsauksmi

Slikts Labs
Aizsardzības kods
Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu internet-veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai un reklāmai. Turpinot pārlūkot mūsu veikalu, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkāka informācija...